KONST / Litografier / Färglitografi 14346471
nr 1434 6471
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Signerad, numrerad 66/150. Färglitografi, bildmått: 49x49cm, yttermått inklusive ram: 73x68cm
Kondition: fuktskada, skadad glas
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:43:20
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely